Zrób tak jak kobieta …

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

… ta z okładki, co każdego może mieć.

Czy wszystkie marzymy o tym, żeby czuć się bosko?
Albo może drapieżnie?
Albo niezależnie?
Czy my w ogóle wiemy o co nam chodzi?
Dziś miałam ciekawą dyskusję z podopieczną. W sumie wnioski dość oczywiste – jaki koń jest każdy widzi. A koń jest ładny, nawet bardzo.

Świat kupuje piękno, piękno może być nawet plastikowe i tak się sprzeda, byle było PIĘKNEM.
I w tym obrazku, milionach obrazków, w tych maślanych oczach wpatrzonych w oczy ozdobione sztuczną rzęsą (nie ma co ściemniać, zajebiście dobrze to wygląda) trzeba znaleźć dla siebie miejsce i zrobić jak kobieta, ta z okładki.
Szczerze … nie mam takiej mocy, nie wiem kto ma, ale  zazdroszczę jak cholera każdej kobiecie, która potrafi być BOGINIĄ i korzystać z mocy nieustannie.
A hitem w tym wszystkim jest to, że i tak mam jej więcej niż większość kobiet, które znam.
Te, które przychodzą do mnie zgarbione, bez makijażu, bez poczucia, że są naprawdę wspaniałe.
Dobra – pal sześć plecy – umiem to naprawić, pal sześć makijaż – zawsze się można umalować.  Co zrobić, żeby ona uznała, że jest tego wszystkiego warta?
Nie dlatego, że makijaż uczyni ją taką piękną, ale dlatego, że zamiast ganiać od rana za dziećmi, bo tak trzeba, bo tego wszyscy oczekują, uzna – czas na kawę i make up – mój czas, bo jestem wyjątkowa.
Przyznaję, że moim naczelnym celem w pracy jest obudzić ten zachwyt sobą. Obudzić potrafię, częściej nawet w innych niż w sobie – do czego się za cholerę nie przyznam, bo wykreowałam się na czarodziejkę dla kobiet, a te żyją w wiecznym zachwycie, muszę i ja.
Podtrzymać ten żar może zupełnie ktoś inny. I tu oddaję pałeczkę. Mężczyźni. Jesteście nam potrzebni – nie wierzcie, gdy mówimy, że to nieprawda.
Możemy sobie pisać o tym,  że robimy to dla siebie, że nie zależy, że mamy w nosie.
Jaaaaasneee.
Mamy.
Do pierwszego zachwytu w męskim spojrzeniu, względnie do drugiego, bo czasem zgrywamy twardzielki.
Zrób tak jak kobieta…

Print Friendly

One thought on “Zrób tak jak kobieta …

  1. Jasne, tyle, że tego nie ma na Allegro…ileś tam czynników trzeba, żeby było jak z obrazka – sama wiesz, boś fachowiec;)
    Samych dobrych myśli i ludzi wokół – tyle mogę Ci dać:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>